فهرست ناوبری +

با یوطرح آشنا شوید

ارسال شده در تاریخ بهمن 9, 1397 | 1 دیدگاه

با یوطرح آشنا شوید
با یوطرح آشنا شوید

مرکز تخخصی تبلیغات ، یوطرح

خدمات یوطرح : طراحی لوگو ، طراحی ست اداری ، طراحی وبسایت ، طراحی خط منحصر به فرد تبلیغاتی و هرچیزی که نیاز به طراحی دارد.

یوطرح در اصل یک گروه است که روز به روز در حال تغییر است ، بله ما برای داشتن یک مرکز (تخصصی) تبلیغات نیاز به افراد خِبره و زِبّر دست داریم به همین واسطه روزانه تمامی اعضای تیم مورد ارزیابی قرار میگیرند .

یوطرح با شعار (متفاوت) بودن از همان ابتدا شروع به کار کرد و همواره تلاش نموده است که ایده های متفاوت و بروز تر پایه ریزی نماید و همینطور هم شد

یوطرح معتقد است

یک مرکز طراحی در مقابل کاربران و مشتریانش منهای تعهد های کاری ، دارای تعهدات اخلاقی هم نیز می باشد به همین خاطر است که در یوطرح مشتریان ما می توانند تا بی نهایت بار درخواست تغییر طرح کلی و یا ویرایش جزئی طرح لوگوشان را دهند با توجه به اینکه 97% سفارشات طراحی سپرده شده به یوطرح طراحی لوگو است این تصمیم از جانب سرپرست مادام تیم ، مهدی سلحشوری اتخاذ شد

وی 5سال قبل ، باعنوان این تصمیم در کنفرانس گروه آن دوره گفت :

لوگو هویت یک کسب و کار است و طرح ارسالی در نگاه اول و همان ابتدا می بایست نظر مثبت مشتریان ما را کسب نماید پس فقط با این امکان (درخواست ویرایش بی نهایت)میشه ، برای مشتری واقعا مفید بود.

ما باید به این باور و بلوغ برسیم که مشتری به هیچ وجه قصد اذیت کردن ما را ندارد و وظیفه ما است که نظر 100 درصد مشتری را کسب کنیم .

هم اکنون 5 سال است که یوطرح دارای این امکان است و درعمل نیز ، مهدی سلحشوری نشان داده است که به دنبال جلب رضایت مشتری است و در کنارش بدنبال برداشت مالی.


افتخارات ما:

یوطرح در سال 1397 در یک نشست عالی و با حضور بسیاری از شرکت ها و افراد مطرح کشورموفق به کسب تندیس و لوح ملی ، مدیران موفق و مشتری مدار کشور شد.

مشاهده ویدئو مرتبط در اینستاگرام

نخستین مرکز طراحی و تبلیغات موفق به کسب این عنوان

بخش کوچکی از نمونه کارهای یوطرح

برای سفارش طراحی تا اطلاع ثانوی از طریق :

info@utarh.ir و یا شماره تماس : 09010000866 فقط در واتس اپ و تلگرام می توانید اقدام فرمایید

وبسایت یوطرح

468 ad

1 دیدگاه

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ufont